ESO

Tutors/es

1ESO – A-B   Rosa Arabia                                  rarabia@lasalle.cat

1ESO – A-B   Jordi Agudo                                   jagudo@lasalle.cat

1ESO  – A-B    Joan Ignasi Comas                       jicomas@lasalle.cat

2ESO – A   Ignasi Cotet                                      jicotet@lasalle.cat

2ESO – B   Jaume Vergés                                  jverges@lasalle.cat

3ESO – A   Albert López                                     alopez@lasalle.cat

3ESO – B   Marta Giménez                                 magimenez@lasalle.cat

4ESO – A   Sònia Torres                                     storres@lasalle.cat

4ESO – B  Joan Carles Cirera                              jcirera@lasalle.cat

Especialistes

Assumpta Queralt                                              aqueralt@lasalle.cat

Maite Puebla                                                     mpuebla@lasalle.cat

Ma Helena Gaeta                                               mhgaeta@lasalle.cat

Sra.   Isabel Soler   (Directora)                        isoler@lasalle.cat

Sra.   Olga Carte  (Cap d’Estudis d’ESO)          ocarte@lasalle.cat

Germà Salvador Balart                                        sbalart@lasalle.cat

Eva  Gómez                                                       egomez@lasalle.cat

Propers esdeveniments
    Calendari
    agost 2017
    dl.dt.dc.dj.dv.ds.dg.
    « jul   set »
      1 2 3 4 5 6
    7 8 9 10 11 12 13
    14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 31    

    Ús de cookies

    Aquesta web fa servir cookies per a garantir una millor experiència a l’usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment per a l’acceptació de les mencionades cookies i l’acceptació de la nostra política de cookies, faci clic a l’enllaç per obtenir més informació.ACEPTAR