ESO

Tutors/es

1ESO – A-B-C   Marta Giménez                        magimenez@lasalle.cat

1ESO – A-B-C   Jordi Agudo                              jagudo@lasalle.cat

1ESO  – A-B-C    Joan Ignasi Comas                  jicomas@lasalle.cat

1ESO  – A-B-C   Silvia Chapela                          schapela@lasalle.cat

2ESO – A   Albert López                                   alopez@lasalle.cat

2ESO – B   Joan Carles Cirera                           jcirera@lasalle.cat

3ESO – A  Ignasi Cotet                                      jicotet@lasalle.cat

3ESO – B   Jaume Vergés                                  jverges@lasalle.cat

4ESO – A   Maite Puebla                                    mpuebla@lasalle.cat

4ESO – B  Sònia Torres                                     storres@lasalle.cat

Especialistes

Assumpta Queralt                                              aqueralt@lasalle.cat

Rosa Arabia                                                       rarabia@lasalle.cat

Silvia Chapela                                                    schapela@lasalle.cat

Ma Helena Gaeta                                               mhgaeta@lasalle.cat

Eva  Gómez                                                       egomez@lasalle.cat

Germà Salvador Balart                                        sbalart@lasalle.cat

Sr.   Joan Barnich  (Cap d’Estudis d’ESO)        jbarnich@lasalle.cat

Sra.  M.Olga Carte   (Directora)                       ocarte@lasalle.cat

 

 

 

Propers esdeveniments
    Calendari
    octubre 2017
    dl.dt.dc.dj.dv.ds.dg.
    « set   nov »
           1
    2 3 4 5 6 7 8
    9 10 11 12 13 14 15
    16 17 18 19 20 21 22
    23 24 25 26 27 28 29
    30 31      

    Ús de cookies

    Aquesta web fa servir cookies per a garantir una millor experiència a l’usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment per a l’acceptació de les mencionades cookies i l’acceptació de la nostra política de cookies, faci clic a l’enllaç per obtenir més informació.ACEPTAR