EDUCACIÓ PRIMÀRIA

Tutors/es

1P – A   Noemí Solohaga                                            nsolohaga@lasalle.cat

1P – B   Edu López                                                      elopez@lasalle.cat

1P – C   Mercè Díez                                                     mdiez@lasalle.cat

2P – A   Albert Vidal                                                      avidalp@lasalle.cat

2P – B   Gemma Hernández                                         ghernandez@lasalle.cat

2P – C   Ernest Casaponsa                                           ecasaponsa@lasalle.cat

3P – A   Santiago Armengol                                           sarmengol@lasalle.cat

3P – B   Elena Calvo                                                       ecalvo@lasalle.cat

3P – C  Pascale Mena                                                     pmena@lasalle.cat

4P – A   Marta Farrés.                                                     mfarres@lasalle.cat

4P – B   Marta De Leonardo/Laura Porras                       mdeleonardo@lasalle.cat

4P – C  Ana Ma García                                                     angarcia@lasalle.cat

5P – A  Albert Forés                                                          afores@lasalle.cat

5P – B  Anna Munteis                                                       amunteis@lasalle.cat

5P – C    Anabel González                                                agonzalez@lasalle.cat

6P – A  Olga Rius                                                             orius@lasalle.cat

6P – B   Irma Ubia                                                            iubia@lasalle.cat

6P – C   Ricard Vives                                                        rvives@lasalle.cat

 

Mestra de suport

Vidal García                                                                      vgarcia@lasalle.cat

Educació Especial

Elisenda Busquets                                                            ebusquets@lasalle.cat

Roser Torrents                                                                  rtorrents@lasalle.cat

Edu López                                                                        elopez@lasalle.cat

Especialistes

Marta Mas                                                                        mmas@lasalle.cat

Natàlia Cerrato                                                                 ncerrato@lasalle.cat

Miquel Forés                                                                    mfores@lasalle.cat

Jordi Serra                                                                       joserra@lasalle.cat

Pascale Mena                                                                  pmena@lasalle.cat

Elena Calvo                                                                     ecalvo@lasalle.cat

Albert Vidal                                                                      avidalp@lasalle.cat

Anabel González                                                             agonzalez@lasalle.cat

Santiago Armengol                                                          sarmengol@lasalle.cat

Núria Rius                                                                       nrius@lasalle.cat

Marta De Leonardo                                                         mdeleonardo@lasalle.cat

Noemí Solohaga                                                             nsolohaga@lasalle.cat

Mercè Díez                                                                      mdiez@lasalle.cat

Activitats Complementàries

Carolina Cavanillas                                                          ccavanillas@lasalle.cat

Dolors Ponce                                                                  dponce@lasalle.cat

Roser Torrents                                                                rtorrents@lasalle.cat

Propers esdeveniments
    Calendari
    desembre 2017
    dl.dt.dc.dj.dv.ds.dg.
    « nov   gen »
         1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

    Ús de cookies

    Aquesta web fa servir cookies per a garantir una millor experiència a l’usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment per a l’acceptació de les mencionades cookies i l’acceptació de la nostra política de cookies, faci clic a l’enllaç per obtenir més informació.ACEPTAR