EDUCACIÓ PRIMÀRIA

Tutors/es

1P – A  Albert Vidal                                                            avidalp@lasalle.cat

1P – B   Sra.Gemma Hernández                                         ghernandez@lasalle.cat

1P – C   Ernest Casaponsa                                                 ecasaponsa@lasalle.cat

2P – A   Noemí Solohaga                                                    nsolohaga@lasalle.cat

2P – B   Edu López                                                            elopez@lasalle.cat

2P – C   Mercè Díez                                                           mdiez@lasalle.cat

3P – A   Pascale Mena                                                       pmena@lasalle.cat

3P – B   Santiago Armengol                                                sarmengol@lasalle.cat

3P – C   Elena Calvo / Roser  Torrents

ecalvo@lasalle.cat

rtorrents@lasalle.cat

4P – A   Anabel González                                               agonzalez@lasalle.cat

4P – B   Vidal García                                                      vgarcia@lasalle.cat

4P – C  Marta Farrés.                                                     mfarres@lasalle.cat

5P – A  Olga Rius                                                          orius@lasalle.cat

5P – B   Irma Ubia                                                         iubia@lasalle.cat

5P – C    Ricard Vives                                                     rvives@lasalle.cat

6P – A   Albert Forés                                                     afores@lasalle.cat

6P – B   Jordi Serra                                                        joserra@lasalle.cat

6P – C   Anna Munteis                                                   amunteis@lasalle.cat

 

Especialistes

Anabel González                                                             agonzalez@lasalle.cat

Albert Vidal                                                                     avidalp@lasalle.cat

Marta Mas                                                                      mmas@lasalle.cat

Sònia Torres                                                                   storres@lasalle.cat

Natàlia Cerrato                                                               ncerrato@lasalle.cat

Miquel Forés                                                                  mfores@lasalle.cat

Jordi Serra                                                                      joserra@lasalle.cat

Ricard Vives                                                                    rvives@lasalle.cat

Elena Calvo                                                                    ecalvo@lasalle.cat

Pascale Mena                                                                 pmena@lasalle.cat

Marta De Leonardo                                                          mdeleonardo@lasalle.cat

Santiago Armengol                                                          sarmengol@lasalle.cat

Roser  Torrents                                                               rtorrents@lasalle.cat

Elena Calvo                                                                   ecalvo@lasalle.cat

Núria Rius                                                                      nrius@lasalle.cat

Carolina Cavanillas                                                          ccavanillas@lasalle.cat

Mestra de suport

Ana Ma García                                                               angarcia@lasalle.cat

Propers esdeveniments
    Calendari
    juny 2017
    dl.dt.dc.dj.dv.ds.dg.
    « mai   jul »
        1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30   

    Ús de cookies

    Aquesta web fa servir cookies per a garantir una millor experiència a l’usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment per a l’acceptació de les mencionades cookies i l’acceptació de la nostra política de cookies, faci clic a l’enllaç per obtenir més informació.ACEPTAR