EDUCACIÓ INFANTIL

Directora: Olga Carte.                                                              ocarte@lasalle.cat

Sotsdirectora: Elisenda Busquets                                           ebusquets@lasalle.cat

Cap d’Estudis d’Educació Infantil i Primària: Núria Rius.       rrius@lasalle.cat

Coordinadora pedagògica: Assumpta Queralt.                      aqueralt@lasalle.cat

Coordinadora qualitat: Marta Mas.                                       mmas@lasalle.cat

Coordinador de pastoral: Ernest Casaponsa.                        ecasaponsa@lasalle.cat

 

Tutors/es

P3 – A   Roser Casas                                                            rcasas@lasalle.cat

P3 – B  Raquel Freile                                                             rfreile@lasalle.cat

P3– C  Mireia Giménez                                                          migimenez@lasalle.cat

P4 – A   Marta Serrano                                                           mserrano@lasalle.cat

P4 – B   Cristina Palacios                                                       cpalacios@lasalle.cat

P4 – C   Carla Valentín                                                            cvalentin@lasalle.cat

P5 – A   Xevi Molina                                                                 xmolina@lasalle.cat

P5 – B   Marta Vidaña

P5 – C   Sandra Bové                                                              sbove@lasalle.cat

 

Especialistes

Anna Borràs

Sílvia Montes

Pilar Iranzo

Cristina Mateu

Alícia Abril

Anna Borràs

Glòria Baz

 

Propers esdeveniments
    Calendari
    desembre 2017
    dl.dt.dc.dj.dv.ds.dg.
    « nov   gen »
         1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

    Ús de cookies

    Aquesta web fa servir cookies per a garantir una millor experiència a l’usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment per a l’acceptació de les mencionades cookies i l’acceptació de la nostra política de cookies, faci clic a l’enllaç per obtenir més informació.ACEPTAR