EDUCACIÓ INFANTIL

Tutors/es

P3 – A   Marta Serrano                                                         mserrano@lasalle.cat

P3 – B   Cristina Palacios                                                     cpalacios@lasalle.cat

P3– C  Carla Valentín                                                            cvalentin@lasalle.cat

 

P4 – A   Anna Borràs                                                           aborras@lasalle.cat

P4 – B   Xevi Molina                                                             xmolina@lasalle.cat

P4 – C   Sandra Bové                                                           sbove@lasalle.cat

 

P5 – A   Raquel Freile                                                            rfreile@lasalle.cat

P5 – B   Mireia Giménez                                                        migimenez@lasalle.cat

P5 – C   Roser Casas                                                            rcasas@lasalle.cat

 

Especialistes

Sílvia Montes                                                                        smontes@lasalle.cat

Pilar Iranzo                                                                          piranzo@lasalle.cat

Elisenda Busquets (Sotsdirectora)                                      ebusquets@lasalle.cat

Cristina Mateu                                                                     cmateu@lasalle.cat

Alícia Abril                                                                           aabril@lasalle.cat

 

Propers esdeveniments
    Calendari
    juny 2017
    dl.dt.dc.dj.dv.ds.dg.
    « mai   jul »
        1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30   

    Ús de cookies

    Aquesta web fa servir cookies per a garantir una millor experiència a l’usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment per a l’acceptació de les mencionades cookies i l’acceptació de la nostra política de cookies, faci clic a l’enllaç per obtenir més informació.ACEPTAR